fbpx

Виноград Ландиш

  • Виноград
Артикул
18093
Бронь на весну 2024
160грн
- +
Рейтинг товара
Описание

Виноград Ландиш - унікальний сорт, винайдений народним селекціонером Загорулько В.В. Уперше про нього почули у 2012 році, але спочатку було небагато відомо про його характеристики. Після випробувань стали очевидні відмінні якості Ландиша, зокрема його стійкість та привабливість, що привело до зростання популярності серед виноградарів.

Ландиш дозріває рано-середньо, в серпні, термін дозрівання від моменту розпускання нирок становить 125-135 днів. Кущі мають сильний ріст і потребують формування вже на початкових етапах, через великий трансгресивний ефект. Виноград має великі кетяги циліндроконічної форми з масою 800-1200 грам, проте можлива втрата товарного вигляду через обсипання квіток перед цвітінням при сильних дощах або граді.

Ягода Ландиша велика, овальна, іноді витягнута, забарвлена у сонячний жовтий колір, що надає їй стиглості та привабливості. М'якуш м'ясисто-соковитий і ніжний, але може стати злегка водянистим при тривалому зберіганні. Шкірка щільна, але добре з'їдається, осами та іншими шкідниками не пошкоджується

Головним перевагою Ландиша є його чудовий смак, який поєднує яскравість, ніжність та свіжість. Баланс мускату, солодощі та кислотності робить його неперевершеним. Цей сорт здатний стабільно радувати хорошим урожаєм і добре переносить навантаження. Виноград має виражену стійкість до сірої гнилі та оідіуму, але до мілдю - середню, тому рекомендується своєчасна обробка системними препаратами. Морозостійкість винограду до -21°C, і за практикою він добре переносить навіть зниження температур до -25°C.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-21С°
Маса ягоди
10-14 г
Маса грозди: 800 г-1,2 кг
Сорт: ранньо-середній (початок вересня)
Опыление: Цветок обоеполый, не нуждается в опылении.
Вкус: з мускатним ароматом
Цвет: Белый
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.