fbpx

Виноград Кишмиш Цимус

  • Виноград
Артикул
17934
Бронь на весну 2024
250грн
- +
Рейтинг товара
Описание

Цимус - новий кишмишний сорт винограду супер раннього терміну дозрівання, який можна збирати з другої декади липня в умовах півдня України. Вирізняється неповторним мускатним смаком з приємним цитрусовим післясмаком. Цимус був отриманий шляхом перезапилення сорту Подарунок Запоріжжям Велес, а оригінатором є Писанка О. М.

Кущі сорту мають двостатеві квітки, є сильно-рослими з добрим визріванням лози і добре переносять плодове навантаження. Грона великі, а при повному дозріванні їх середня маса коливається від 600 до 1400 грамів. Ягоди Цимусу відносяться до 3-4 класу безнасінності. Вони мають бурштиново-жовте забарвлення, а м'якуш є дуже солодким, соковитим і має сильний мускатний смак з лимонно-фруктовими тонами, через що їх часто називають Цитрон.

Цимус має хорошу стійкість до грибкових захворювань і витримує морози до -23 ºС. Цей сорт винограду представляє цінний внесок у виноградарство південних регіонів України, завдяки своїм раннім термінам дозрівання, великим смачним гронам та високим смаковим якостям.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-23С°
Маса ягоди
5-7г
Маса грозди: Крупноплодный (до 5кг)
Сорт: дуже ранній (початок серпня)
Опыление: Цветок обоеполый, не нуждается в опылении.
Вкус: з фруктовим ароматом
Цвет: Белый
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.