fbpx

Виноград Кишмиш Аватар

  • Виноград
Артикул
17943
Бронь на весну 2024
750грн
- +
Рейтинг товара
Описание

Сорт винограду Аватар, також відомий як Sweet Sapphire (Світ Сапфір, Солодкий Сапфір) та Moon Drops (Мун Дропс, Краплі Місяця), є новим перспективним безнасінним сортом винограду ранньо-середнього терміну дозрівання. Його оригінатором є IFG (International Fruit Genetics) з Каліфорнії, США. Цей сорт був отриманий шляхом схрещування сортів, що дозрівають в середині сезону та збираються врожаї у Каліфорнії (з середини серпня до початку вересня).

Аватар характеризується оригінальним, дуже довгим темно-синім забарвленням тонких ягід. Кетяги цього сорту помірно-пухкі, середнього розміру, досягають 30 см завдовжки та 17 см завширшки, з середньою масою близько 1000 грам. Ягоди Аватару є подовженими, витягнутими, розміром 20-22 мм х 37-50 мм, і мають середню масу 7-9 грам. При повному дозріванні вони стають практично чорними. М'якуш цих ягід дуже щільний, прозорий, без кісточок. Смак сорту дуже приємний, гармонійний, солодкий, з цукронакопиченням 19,4%. Аватар має хорошу транспортабельність і підходить для тривалого зберігання.

Кущі Аватару в кореневласній культурі мають середню силу росту і мають квітки обох статей. Запилення відбувається природним шляхом, перехресне. Стійкість сорту до хвороб та морозу, за оцінкою IFG Six, типова для сортів виду Вітіс вініферу, але низька.

Загалом, Аватар - це цікавий новий сорт безнасінного винограду з ранньо-середнім терміном дозрівання, відмінним смаком і гарними товарними характеристиками. Його стійкість до хвороб та морозу може вимагати особливої уваги при вирощуванні, але його солодкі та довгі ягоди можуть бути цінним активом для виноградарів.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-23С°
Маса ягоди
7-9г
Маса грозди: 600-1000г.
Сорт: ранньо-середній (початок вересня)
Опыление: Цветок обоеполый, не нуждается в опылении.
Вкус: Гармоничный
Цвет: чорний
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.