fbpx

Виноград Кишмиш Аттика

  • Виноград
Артикул
18092
Бронь на весну 2024
160грн
- +
Рейтинг товара
Описание

Кишмиш Аттика (Attika – англ.) - безнасінний сорт винограду раннього терміну дозрівання: 118-120 днів. Він досягає повної зрілості ягід на 5-6 днів раніше, ніж сорт Кардинал, і на 12 днів раніше, ніж сорт Перлет.

Листя сорту середнього або великого розміру, 5-лопатеве, слабо розсічене, з сильним щетинистим опушенням на нижній поверхні. Кетяги великі, розміром 25 х 18 см, вагою 400-450 г, окремі можуть досягати 900 г, циліндричної форми, середньої щільності. Ягоди цього сорту також великі, розміром 20 х 18 мм, мають овальну форму і темно-фіолетове забарвлення. Шкірка тонка, а м'якоть - м'ясиста та приємна на смак. Сорт має відсутність насіння, але можуть зустрічатися їх рудименти.

Кущі середньорослі, а дозрівання пагонів високе. Стійкість до грибних хвороб серед євразійських сортів не виділяється. Зимостійкість Кишмишу Аттика вища, ніж у середньовічних сортів. Врожайність становить 20-25 т/га, що перевищує сорти Перлет та Кишмиш білий овальний. Він також має гарну спорідненість з підщепами.

Цей сорт дає високоякісний врожай, і можна досягнути гарних результатів на вертикальних шпалерах при короткій або середній довжині обрізки. Кишмиш Аттика характеризується високою транспортабельністю, що робить його привабливим варіантом для ринку.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-19С°
Маса ягоди
4-5 г
Маса грозди: 600-900 г
Сорт: ранній (середина серпня)
Опыление: Цветок обоеполый, не нуждается в опылении.
Вкус: Гармоничный
Цвет: чорний
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.