fbpx

Виноград Купідон

  • Виноград
Артикул
17945
НА ОСІНЬ 2024
490грн
- +
Рейтинг товара
Описание

Купідон - це гібридна форма винограду, що належить до приватної колекції Олега Миколайовича Щеннікова. Особливістю сорту є дуже великі плоди красивого рожево-червоного кольору, які, за заявою автора, можуть досягати ваги до 30 грамів. Смакові якості Купідона також приємні, м'якоть щільна, хрумка, а смак гармонійний і приємний. Терміни дозрівання зазначені ранні, але через пізнє розпускання нирок та високу врожайність, рекомендується перевірити цей показник в різних умовах вирощування.

Кетяги Купідона великі, але пухкі, не спостерігається значного величезного грона за вагою, хоча кущі сильнорослі та можуть витягувати до двох грон на пагоні. Однак, вплив цього на врожайність та силу куща наступного року залишається невідомим. Станом на даний момент також немає інформації щодо розтріскування ягід після дощів, стійкості до горошення, мілдью та оїдіуму.

Гібридна форма винограду Купідон характеризується кущами великої сили зростання. Квітки двостатеві, тому не потребують підсаджування запилювача. Врожайність висока, до двох грон на втечу. Гребінці потужні з червоним відливом. Лоза визріває рано, а перші бруньки дуже плодоносні. Міжвузля довгі, а щеплення добре приживаються.

Ягоди Купідона мають жовте з розмитим червоним рум'янцем по всій поверхні, зі світлим кінчиком. Вони дуже великі, зазначено розмір від 18 до 20 грамів, проте автор заявляє про можливість їх досягання до 30 грамів. М'якоть ягід дуже щільна, хрумка. Шкірка також щільна, але не відчувається при їжі. Смак гармонійний, солодкий з поєднанням мускатного та фруктового ароматів.

Грони Купідона середньопухкі, витягнуті до 50 см, середнього та великого розміру, конічної або широко-конічної форми. Їх щільність оптимальна, ягоди не давляться одна на одну, грони виглядають дуже ошатно. Середня маса грона близько 700-1000 грамів. 

Купідон має такі переваги:

  • ягода не горить на сонці,
  • має гармонійний смак,
  • дуже великі та гарні ягоди,
  • висока транспортабельність,
  • пізне розпускання бруньок є додатковим захистом від поворотних заморозків. Однак рекомендується перевірити його морозостійкість, так як в батьківських сортів зазначені представники Амурської групи, що підказує на їхню середню морозостійкість. Так, перевірка на практиці буде більш довіреною, ніж теоретичні дані.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-23С°
Маса ягоди
15-18г
Маса грозди: 0,9-1,2 кг
Сорт: ранній (середина серпня)
Опыление: Цветок обоеполый, не нуждается в опылении.
Вкус: Гармоничный
Цвет: Розовый
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.