fbpx

Виноград Красотка

  • Виноград
Бронь на весну 2024
160грн
- +
Рейтинг товара

Купуйте саджанці Винограду Красотка в Україні від нашої компанії. Цей ранній сорт столового винограду, з високою якістю та розмірами крупних ягід, стане окрасою вашої плодової городини. Замовляйте вже сьогодні та насолоджуйтесь смаком свіжого винограду вже наступного року.

Описание

Згідно з високоспеціалізованими дослідженнями, виноград "Красотка" можна віднести до нової столової форми винограду раннього сорту, що дозріває вже за 105-110 днів після появи перших пагонів. Цей незвичайний та вражаючий виноград був виведений досить відомим селекціонером-любителем Е. Г. Повловським шляхом гібридизації сортів "Вікторія" та "Суміш пилку європейсько-амурських форм".

Слід відзначити, що кущ винограду "Красотка" має середню силу росту, а лоза відмінно дозріває. На кущі цього сорту розквітає двостатевий цвіт, який в разі опилки пізніше перетворюється на виноградну ягоду. Грозді винограду "Красотка" мають середні розміри та важать від 440 до 550 грамів. Ягоди цього винограду - досить крупні, їхня форма удовжена, а їхня маса становить близько 6 грамів. Колір ягод темно-рожевий. Що стосується розміру ягід, то вони мають середні розміри, які становлять 30 х 20,0 мм.

Відзначимо, що вкусові якості винограду "Красотка" можна віднести до категорії високих. Кожиця ягід є смачною та її можна безпечно вживати у їжу, а м'якоть ягод має м'ясисту та сочну структуру. Сахаристість соку ягід на 10 серпня 2006 року становила 15,0 г / 100 см3, а кислотність - 6,6 г / дм3.

Наразі досліджуються показники морозостійкості винограду "Красотка". Зокрема, вивчається мінімальна температура, при якій виноград може зберегти життєздатність своїх бруньок. За даними наукових спостережень, морозостійкість "Красотки" складає до -24°C. Проте, це не означає, що цей сорт винограду не потребує додаткових заходів захисту від морозів. Крім того, вивчається вплив інших факторів, таких як сніговий покрив, на морозостійкість винограду "Красотка".

Запрошуємо вас придбати виноград сорту Красотка прямо зараз та насолоджуватись його незабутнім смаком та вигідними властивостями для здоров'я. Не втрачайте можливість спробувати цей унікальний сорт винограду, який вже завоював серця багатьох любителів цього фрукту.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Маса ягоди
6-7г
Маса грозди: 440-600г
Сорт: дуже ранній (початок серпня)
Опыление: Цветок обоеполый, не нуждается в опылении.
Вкус: Сладкий
Цвет: Фиолетовый
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.