- Виноград
Красавчик - це новітня гібридна форма винограду в приватній селекції Писанки О. М.
Ці рослини сильнорослі, і мають тип квітки функціонально-жіночий. Запилюються добре, тому горошіння в гронах мінімальне. Красавчик відрізняється тим, що його урожай дозріває в перших числах серпня. Грона розміром великі, з помірною щільністю або середньо-рихлі, і на дорослих кущах можуть досягати ваги до двох кілограмів. Гребненожка тривала, а за умов хорошого освітлення може набувати червоного кольору.
Ягоди винограду Красавчик мають слабоовальну форму та середню масу від 12 до 14 грамів, а окремі навіть до 16 грамів. Їхнє янтарне привабливе забарвлення приємне на вигляд. Шкірочка ягід середньої міцності, легко з'їдається, а м'якоть м'ясиста та має дуже приємний смак з яскраво вираженим мускатним ароматом. Значення цукронакопичення в ягодах досягає 18%.
Плодоносність пагонів Красавчика висока, що робить його високоврожайним сортом. Лоза добре визріває, а живці легко вкорінюються. Що стосується стійкості до хвороб, то середня стійкість до мілдью оцінюється на 3-3,5 бала, а до оїдіуму - на 3,5-4 бали. Красунчик має здатність утримувати ягоди від розтріскування після дощів. Проте, зимостійкість даного сорту лише вивчається.
Гібридна форма винограду Красавчик приваблива завдяки своєму терміну дозрівання та високим смаковим якостям. Проте, перш ніж зробити остаточні висновки, необхідно провести додаткові дослідження щодо його характеристик у різних ґрунтово-кліматичних умовах.
Ось кілька корисних порад щодо посадки та догляду за виноградом:
-
При посадці винограду, для 100% приживлюваності рекомендуємо використовувати укорінювачі, такі як Radifarm, Чистий лист, Гіберелін.
-
Після пересадки для подолання стресу обробіть рослини Епіном або Цирконом.
-
Щоб підсилити ріст кореневої системи, використовуйте Стимулятор росту коренів GRANDIS і Гетероауксин.
-
Для захисту від шкідливих організмів і захворювань, використовуйте Препарат 30 В, Брунька або Актара, Матч.
-
Весною та влітку підживлюйте виноград карбамідом, аміачною селітрою, а також мінеральними добривами Новоферт Виноград, хелатин, і Майстер для винограду.
-
Упродовж літа вносьте органічні добрива, такі як Біоглобін, Байкал ЕМ і Плантатор 5.15.45, що покращить смакові якості плодів.
-
Восени під час перекопування грунту та підготовки рослин до зими, застосовуйте Органічне добриво Курник, калійну сіль і фосфоритне борошно.
-
Не забудьте підживити садові насадження калійними добривами у вигляді сульфату калію восени.
Замовити саджанці винограду ви зможете у нашому інтернет-магазині ЛітинСад.