fbpx

Виноград Еталон

  • Виноград
Артикул
18089
Бронь на весну 2024
160грн
- +
Рейтинг товара
Описание

Виноград Еталон - гібридна форма винограду приватної селекції Павловського Є.Г., отримана від схрещування Талісман х Красуня. Цей сорт винограду має дуже ранній термін дозрівання, з вегетаційним періодом тривалістю 100-105 днів після розпускання нирок, що може змінюватись залежно від умов зростання.

Кущі Винограду Еталон мають велику силу зростання, і форма входить у плодоношення на третій рік вегетації. Лоза добре визріває, а квітка самопильна, що дозволяє полегшити процес запилення.

Грони сорту Виноград Еталон дуже великі, вагою приблизно 1-1,5 кг, і можуть збільшуватися до 2 і більше кілограмів при наявності запасу деревини. Ягоди цього винограду великі, подовжено-овальної форми, іноді соскоподібні, з привабливим темно-фіолетовим забарвленням і бордовим відтінком. Вага ягід коливається від 8 до 12 грамів, а окремі можуть досягати 15 грамів.

Смак Винограду Еталон гармонійний і приємний, з високим вмістом цукру. М'якуш хрумкий, а шкірка щільна, але з'їдається, є невелика терпкість.

Урожайність цього сорту висока, формується 2-3 зав'язі на втечу. Стиглі грона можуть довго висіти на кущах, не втрачаючи своїх товарних якостей, і не схильні до розтріскування та горошення ягід протягом вирощування.

Виноград Еталон відрізняється високою стійкістю до відомих захворювань, набуваючи оцінку близько 2,5–3 балів, що перевищує середні показники. Крім того, цей сорт має добру морозостійкість, витримуючи до -23 ºС.

Загалом, Виноград Еталон є привабливим вибором завдяки своїм раннім термінам дозрівання, великим і смачним ягодам, а також високій врожайності і стійкості до захворювань.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-23ºС
Маса ягоди
10-12г
Маса грозди: 900 г -1,5 кг
Сорт: дуже ранній (початок серпня)
Опыление: Цветок обоеполый, не нуждается в опылении.
Вкус: Гармоничный
Цвет: Фиолетовый
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.