fbpx

Виноград Енергодар

  • Виноград
Артикул
17946
Бронь на весну 2024
430грн
- +
Рейтинг товара
Описание

Виноград Енергодар - нова гібридна форма, розроблена селекціонером Калугіним В.М. з України. Цей сорт має ультраранні терміни дозрівання. Кущі мають велику силу зростання, а квітки є двостатевими.

Кетяги цього сорту мають циліндроконічну форму, великі та середньої щільності, і середня маса одного грону коливається від 500 до 1500 грам. Червоні ягоди дуже великі, в середньому важать від 15 до 20 грам. Шкірка має хрумку на дотик текстуру та приємний смак з мускатними нотками.

Виноград Енергодар показує хорошу стійкість до хвороб, особливо мілдью і оідіуму, при трьох профілактичних обробках. Він має високий врожайний потенціал, добре плодоносить, і пагони формують 2-3 грона на кожен побіг. Врожайність може перевищувати характеристики Подарунка Несвятая.

Ранні терміни дозрівання дозволяють висаджувати Енергодар не тільки на півдні, а й в інших регіонах країни. Його перевагою є те, що ягоди не набувають фіолетових відтінків при дозріванні, що важливо для північних районів.

Хоча ягідки Енергодара не найбільші, але вони досить гідні для ранніх сортів. М'якуш вражає своєю щільністю та м'ясистістю, і під час споживання видає соковитий смаковий вибух. Тонка шкірка легко розкушується і майже не відчувається під час їжі.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-23С°
Маса ягоди
15-20г
Маса грозди: Крупноплодный (до 5кг)
Сорт: надранній (кінець липня)
Опыление: Цветок обоеполый, не нуждается в опылении.
Вкус: Гармоничный
Цвет: Фиолетовый
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.