fbpx

Виноград Дольче сонячний

  • Виноград
Артикул
17924
Бронь на весну 2024
160грн
- +
Рейтинг товара
Описание

Сонячний Дольче або Sunny dolce - це столовий сорт винограду, виведений у префектурі Яманасі, в Японії. У перекладі з італійської Sunny означає "сонячний", а dolce - "солодкий". У аматорських колах назву Sunny dolce іноді перекладають як "Сонячні часточки" – це помилка. Він раньо-середнього терміну дозрівання (за 120 днів).

Сорт відрізняється функціонально-жіночим типом квітки, і хоча він непогано запилюється, перебуваючи серед інших сортів винограду на винограднику.

Ягоди мають овальну форму і можуть бути від яскраво-рожевого до насичено-червоного кольору. Середня маса ягід становить 14-16 грамів. М'якуш ягід - м'ясистий та щільний, з дуже незвичайним приємним смаком, схожим на смак черешні і з ароматом зеленого яблука, при цьому кислотність соку ягід низька, а цукристість досить висока. Кетяги цього сорту мають середню масу від 500 до 1200 грамів.

Кущі винограду сильнорослі. Сорт має добру морозостійкість і витримує температури до -21°C.
Плодоносність нирок висока, на більшості плодоносних пагонів формується по два грона, сорт урожайний. Лоза визріває добре.
У Японії рекомендується вирощування Sunny dolce під навісами для запобігання розтріскуванню ягід, проте, в умовах півдня розтріскування не відзначалося.
Кетяги мають високу транспортабельність і товарність. Істотною перевагою сорту винограду Sunny dolce є яскраво-червоний колір ягід, що не переходить у фіолетові тони.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-21 С°
Маса ягоди
14-16 г
Маса грозди: 600-1000г.
Сорт: ранньо-середній (початок вересня)
Опыление: Цветок обоеполый, не нуждается в опылении.
Вкус: з фруктовим ароматом
Цвет: Розовый
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.