fbpx

Виноград Алвіка

  • Виноград
Артикул
18079
Бронь на весну 2024
160грн
- +
Рейтинг товара
Описание

Виноград Алвіка - нова перспективна столова форма раннього терміну дозрівання (120 - 125 днів), збирання врожаю в умовах півдня України з перших чисел серпня, а в інших регіонах з середини місяця. Цей сорт був виведений селекціонером-любителем і отриманий шляхом схрещування Талісмана з Великою, обидві якісні сорти.

Алвіка характеризується високою врожайністю, формує великі та ошатні грона з чудовими ринковими якостями. Кущі сильно-рослі, лоза добре визріває, але необхідно нормувати врожайність для оптимальних результатів. Запилення є гарним.

Ягоди сорту Алвіка дуже великі, грони середньою масою 1000-2000 грамів і навіть більше, вони мають конічну форму. Фрукти темно-фіолетового забарвлення, витягнуто-овальної форми з невеликим звуженням біля основи. Їх вага від 20 до 30 грамів. М'якуш щільний, хрумкий, солодкий, з відмінними смаковими якостями, що має гармонійний смак.

Сорт проявляє стійкість до захворювань, що було відзначено під час випробувань, і є високоморозостійким, може переносити до -25°С.

Виноград Алвіка - це вдала комбінація високої врожайності, смакових якостей та стійкості до захворювань, що робить його цікавим сортом для південних регіонів України, де він може бути зібраний з перших чисел серпня.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-23 °С
Маса ягоди
20-30 г
Маса грозди: 900 г -1,5 кг
Сорт: ранній (середина серпня)
Опыление: Цветок обоеполый, не нуждается в опылении.
Вкус: Гармоничный
Цвет: чорний
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.