fbpx

Троянда чайно-гібридна - Мата Харі

  • Саджанці троянд
  • Чайно-гібридна
Нет в наличии
120грн
- +
Рейтинг товара
Описание

Троянда чайно-гібридна "Мата Харі" - це чудовий сорт троянди, який має наступні характеристики:

  1. Колір квітки: Абрикосово-рожевий з зеленою серцевиною. Квітки "Мата Харі" мають зелену серцевину, якої більше немає в жодної троянди, що надає їм видовищної привабливості та екзотичності.

  2. Розмір квітки: Великі. Квітки цього сорту троянди мають великі розміри, що робить їх вражаючими і помітними. Вони створюють враження розкоші і грандіозності.

  3. Форма квітки: Подвійні. Квітки "Мата Харі" мають густі, подвійні пелюстки, що створюють ефект пишності і розкіші. Вони мають елегантну форму і гармонійно розташовуються одна біля одної.

  4. Аромат: Слабкий. "Мата Харі" має невиразний, але чуттєвий аромат, який наповнює повітря своєрідністю та привабливістю. 

  5. Витривалість: Добра. Цей сорт троянди має добру витривалість і може довго радувати своїми квітами. Він стійкий до хвороб, жари та холоду.

  6. Розмір куща: Середній. Кущі "Мата Харі" мають невелику висоту, проте густу зелену листву, що робить їх впізнаваними і видовищними в саду. Вони створюють враження елегантності і загадки.

Троянда чайно-гібридна "Мата Харі" - це сорт, який відрізняється своєю таємничою красою та екзотичністю. Вона стане окрасою будь-якого саду та приверне увагу своїми видовищними квітами.

Характеристики
Група: Чайно-гибридная
Окраска цветка: абрикосово-рожевий
Размер цветка: 10-12 см
Аромат: слабкий
В/Ш куста: 50-60 см / 60 см
Период цветения: повторноцветущие
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.