fbpx

Малинове дерево "Столешник"

  • Плодові чагарники
  • Малина
Артикул
11873
Бронь на весну 2024

Малина «Столешник» - великоплідна, безколючкова малина середньо-раннього терміну дозрівання. Сорт отриманий в 1992 році в Московському інституті садівництва і розсадництва Кичина В.В. Врожайність висока до 6 кг з куща. Транспортабельність висока.

Описание
Малинове дерево "Столешник"

Малина «Столешник» - великоплідна, безколючкова малина середньо-раннього терміну дозрівання. Сорт отриманий в 1992 році в Московському інституті садівництва і розсадництва Кичина В.В. Врожайність висока до 6 кг з куща. Транспортабельність висока.

Ягоди красиві, яскраво червоні, блискучі, щільні, подовжені, тупокінцевими, дуже великі, вагою 4-8 г до 14 гр. Смак ягід хороший, десертний, солодкий з приємним «малиновим» ароматом. Мякоть соковита з нечисленними дрібними насінням. Ягоди універсального призначення. Кущ потужний 1.5 - 1.8 м. стисненого типу, формують по 10-12 пагонів заміщення і 5-6 кореневих нащадків, але вони не розповзаються по ділянці. Пагони безколючкові, прямостоячі (Малинове дерево).

Стійкість до хвороб і шкідників висока. Зимостійкість хороша, не підмерзає при морозах до -30. Вважається одним з кращих сортів для саду.

Посадка:

Для малини потрібно відвести сонячне місце з ізоляцією від сильних вітрів, а в зиму - з хорошим сніговим покривом. Для посадки в ями зробіть лунки розміром близько 40 см на 50 см, насипте посадкову суміш трохи горбком, змочіть коріння в живильному розчині коров'яку або земельному розчині з посадкової суміші. Опустіть в лунку коріння рослини, присипте родючим шаром землі. Між кущами відстань беріть близько 1 м, а між рядами близько 2 м.

Коренева шийка повинна бути на кілька сантиметрів вище рівня грунту, щоб при повній усадки грунту після поливу вона виявилася на рівні землі. Заглиблювати занадто можна, це може привести до загнивання прикореневій нирки, але і висока посадка для малини небажана. Догляд: Малина дуже любить полив, але не затоку, щоб коріння отримували достатнє харчування, але не кисли.

У весняно-літній період посаджений кущ малини особливо потребує в насиченні водою. Підгодовують рослини навесні і восени. У квітні на один квадратний метр малинників вносять дві сірникові коробки сечовини і 6-8 кг торфу або перегною у вигляді мульчі. В кінці квітня, в фазі розпускання бруньок, малину обприскують фунгіцидом проти почковой молі, попелиці та інших шкідників. У другій декаді травня, під час висунення бутонів, рослини і грунт навколо них обробляють проти малинового жука і малиною мухи будь-якими препаратами проти шкідників.

Обрізка:

Обрізка для малини потрібна, щоб укорочувати плодоносні пагони, видаляти загущающие і непотрібну кореневу поросль. Плодоносні пагони після посадки зазвичай навесні підрізають десь на 20 см. З другого року пагони вкорочують щороку або після збору врожаю, або вже навесні. Після зими пагони обрізають до сильної бруньки (десь на 10 см). Вирізуйте втечу біля самої основи.

Характеристики
Сорт: Средне-ранний
Спелость: Середина июля
Маса плода: 8-12г
Кустарники: безшипні
По высоте: 1,5 - 1,8 м
Урожайность: 5-6кг з куща
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.