fbpx

Малина Тадмор - ремонт

  • Плодові чагарники
  • Малина
Бронь на весну 2024
135грн
- +
Рейтинг товара

Малина Тадмор - виключно інноваційний та новітній літній сорт малини, що починає плодоношення всього за 5 днів після Туламіну.

Ягода має надзвичайну якість, з величиною, порівнянною з Ляшкою, блискучу, яскраву та тверду, з прекрасним смаком. Цей сорт малини легко переносить високі температури, не втрачаючи якість ягід. Більш того, він має малу кількість колючок, що робить його дуже зручним у використанні.

Описание

Малина Тадмор - це новий літній сорт малини з пізнім сезоном плодоношення. Його ягоди мають ідеальну якість, середню вагу 7,0 г, чудовий смак, щільність і світло-червоний колір. Сорт добре переносить високі температури, не втрачаючи якості плодів. Ягоди мають поступово конічну форму з чудовим збіганням кісточки. Колір плодів яскравий, привабливий та червоний. Їх глянцевий вигляд і, найголовніше, рівномірне дозрівання. Тадмор має хорошу тривалість зберігання протягом 4 днів + 50% врожаю на 5 днів пізніше, ніж Tulameen. Крім того, він дуже добре переносить високі температури, але в той же час не переносить мокрого ґрунту.

Запрошуємо смакувати найсмачнішу малину літнього сезону - Малину Тадмор!

Цей новий сорт малини підкорив серця багатьох своєю ідеальною якістю та незабутнім смаком. Замовляйте зараз та насолоджуйтеся свіжими та соковитими ягодами Малини Тадмор!

Характеристики
Сорт: Ремонтантный
Спелость: жовтень-листопад
Маса плода: 7-8 г
Урожайность: до 4кг з куща
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.