fbpx

Лаванда вузьколистова Rosea

  • Рослини в горшках
  • Лаванда (ЗКС)
  • Декоративні рослини
  • Лаванда
Артикул
496-3
Бронь на весну 2024
100грн
- +
Рейтинг товара

Лаванда вузьколистова Rosea - нетрадиційний колір - блідо-рожевий, контрастує зі звичним синьо-фіолетовим забарвленням квіток інших сортів лаванди. Цвіте лаванда "Rosea" у червні-серпні. Виростає до 50-60 см у висоту, утворюючи компактний щільний кущ.

Описание
Лаванда вузьколистова Elegance Ice

Листя щільне, лінійне, сріблясто- зеленувато-сірі. Невеликі двостатеві блакитно-бузкові квіточки зібрані в колоскові суцвіття на верхівках безлистих пагонів. Суцвіття мають приємний запах, а колір може змінюватися від фіолетово-синього до бузкового. Цвіте англійська лаванда у червні-серпні. Зимостійкість на рівні 4-5 зони (іноді потрібно додаткове укриття). Вузьколиста лаванда найкраще підходить для регіонів із холоднішим кліматом.

Місце для посадки лаванди має бути сонячним та теплим.

Посадку лаванди краще проводити в добре дренований, помірно родючий вапняковий ґрунт.
Лаванда не буде гарною рости на важких глинистих ґрунтах з підвищеною кислотністю та високим стоянням ґрунтових вод. Грунт суміш для посадки лаванди можна приготувати власними силами з листової землі, перегною та піску в пропорції 3:2:1 з додаванням мінерального добрива з розрахунку 20 г на одну лунку.
Місце під посадку лаванди слід вибирати ретельно – дорослі кущі лаванди ризиковано пересаджувати.

Висаджують лаванду на відстані приблизно рівну максимальній висоті куща. А для отримання монолітного блоку живоплоту з лаванди цю відстань можна вдвічі зменшити.

Догляд за лавандою включає регулярне прополювання.
Можна застосувати мульчування з листя або декоративного субстрату, але слід обов'язково залишити неприкриту ділянку біля основи куща - щоб уникнути підгниття.

Полив лаванди має бути помірним.

Дуже важливим для отримання красивих і пишних кущиків є обрізання лаванди. Перше обрізування проводиться відразу після того, як зав'януть колоски суцвіть - лише кілька сантиметрів нижче колоска. Восени проводять більш радикальне обрізання.

Лаванда чудово підійде для терас, садів із ароматними травами, низьких бордюрів та композицій.

Ефектно виглядатиме лаванда у поєднанні з трояндами та чагарниками, які люблять сухий ґрунт. Традиційні "партнери" для лаванди – рослини з жовтими квітами для створення колористичного розмаїття, наприклад, різні сорти сантоліни.

Характеристики
Пакування
Чорна стрейч-плівка
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.