fbpx

Хурма Шарон (дворічна) - рання, самоплідна, морозостійка

  • Екзотичні рослини
  • Хурма
  • Рослини в горшках
  • Плодові дерева (ЗКС)
Артикул
11860
В наличии
550грн
480грн
- +
Рейтинг товара

Хурма "Шарон" - добре всім відомий вид східної хурми, виведений в Ізраїлі. Сорт раннього терміну дозрівання - плоди дозрівають у жовтні.

Описание

Хурма "Шарон" - добре всім відомий вид східної хурми, виведений в Ізраїлі. Сорт раннього терміну дозрівання - плоди дозрівають у жовтні. Довго перебуваючи на холоді (і навіть на морозі) стає все солодше і солодше. Сорт "Шарон" містить набагато менше в'яжучих речовин, завдяки чому смак у нього набагато приємніше. За смаковими якостями нагадує абрикос, айву і яблуко. Дозріваючи в середині осені, хурма "Шарон" ще тривалий час зберігає свої смакові якості. Добре переносить транспортування. Дозріває в середникі-кінці вересня.

Хурма «Шарон» являє собою гібрид, одержаний селекціонерами при схрещуванні хурми і яблука. Плоди цього сорту мають яскраво виражений вогненний помаранчевий колір, а їх смак схожий на суміш айви, хурми, абрикоси та яблука. Спочатку плоди цього сорту були виведені в Ізраїлі, і названо в честь долини Шарон. Основна відмінність «Шарона» - невеликий відсоток терпкості плоду, коли він ще в незрілому вигляді. У цього сорту витончений і делікатний смак, він припав до вподоби багатьом шанувальникам цієї чудової ягоди. На відміну від інших сортів, цей не містить насіння.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
з фруктовими нотками
Стійкість
висока
Сорт: ранній
Срок созревания: Средний
Маса плода: 150-180 г
Морозостойкость: -30 °C
Опыление: самоплідна
Подвой: сіянець віргінки
Возраст саженца: Двухлетний
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.