fbpx

Черешня Фольфер

  • Плодові дерева
  • Черешня
Артикул
13060
НА ОСІНЬ 2024
250грн
- +
Рейтинг товара

Черешня Фольфер (Folfer) - новий сорт черешні середньо-пізнього строку дозрівання французької селекції. Дозріває в кінці червня,  з 15 по 25 червня. Збір врожаю розтягнутий, після початку дозрівання перших плодів до повного визрівання проходить близько 10 днів.

Описание

Черешня Фольфер (Folfer) - новий сорт черешні середньо-пізнього строку дозрівання французької селекції. Сорт виведений в науковому інституті садівництва в Франції. Дозріває в кінці червня, за умовами Запорізької обл. з 15 по 25 червня. Збір врожаю розтягнутий, після початку дозрівання перших плодів до повного визрівання проходить близько 10 днів.

Дуже цікавий для аматорського садівництва і дозволяє споживати свіжі плоди тривалий період. Плоди добре зберігаються в збиральний період і ще деякий час висять на дереві.

Відмінно запилюється сортами Earlise, Primulat, Ferprime і іншими черешнями квітучими в ці терміни.
В аматорському садівництві при наявності різних сортів на ділянці не спостерігається проблем з запиленням. Урожай щорічний, зав'язь хороша. Розтріскування плодів проявляється в незначній мірі, що дуже цінується промисловими виробниками черешні, в умовах несприятливих погодних умов, під час червневих дощів.
Збереження врожаю хороша.

Плоди підвищеної крупності, калібру 28-30 мм, середньою масою близько 12 г, яскраво-червоного кольору, округлої форми, з блискучою шкіркою. М'якоть щільна, соковита, хрустка, солодка, чудових смакових якостей, добре збалансована по кислоті і солодощі, без надлишку цукру, яскравого насиченого смаку.

Дерева з середньо-сильнорослих типом росту, розлогі, хорошою гіллястістю, скороплідні і дуже врожайні, промислового призначення.
Сорт привабливий завдяки подовженому періоду збирання врожаю (близько 10 днів після дозрівання), зовнішнім виглядом і якістю плодів, збереженням на дереві, що дозволяє краще організовувати період збирання. Зимостійкість дозволяє вирощувати в більшості регіонах України.

Характеристики
Сорт: середньо-пізній
Спелость: Конец июня
Маса плода: 10 - 12 г
Подвой: ВСЛ-2
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.