fbpx

Бузок Краса України

  • Декоративні рослини
  • Бузок
  • Рослини в горшках
  • Бузок
Артикул
13072
Бронь на весну 2024
200грн
- +
Рейтинг товара

Цей рідкісний за красою білосніжний з рожевими бутонами сорт російського селекціонера Л.А. Колесникова отримав всесвітнє визнання. Саме за створення Красуні України, «королеви всіх сортів», «перлини світового селекційного фонду бузку», в 1973р.
Морозостійка і посухостійка, практично не страждає від шкідників і хвороб. Рекомендується як для одиночної, так і для групової посадки на парадному місці

Описание

Бутони великі, лілово-пурпурові. Квітки великі, 2,5 см в діаметрі, рожево-білі з перламутровим відтінком, махрові (в 3, рідше 2 зближених віночка). Пелюстки підняті, зігнуті всередину. За формою квітки схожі з квітками махрових поліантових трояндочок. До кінця цвітіння квітки вигоряють до білого забарвлення. Суцвіття великі, вертикально-розташовані, зібрані з 1-2 пар пірамідальних ажурних мітелок. Час цвітіння: травень - червень.

Вимоги - може зростати при значному затіненні, але рясно цвіте тільки на добре освітлених місцях. Віддає перевагу дренованих легкі і середні суглинки з високим вмістом гумусу і мінімальної кислотністю. Не переносить низькі сирі місця. Посухостійка.

Характеристики
Возраст саженца: двухлетний
Сорт: средний
Окраска цветка: рожево-біла
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.