fbpx

Банан Київський карлик - холодостійкий, солодкий, невибагливий

  • Екзотичні рослини
  • Банан
  • Рослини в горшках
  • Банан
Артикул
11877
В наличии
500грн
- +
Рейтинг товара

Банан "Київський карлик", прекрасно ростуте і плодоносить в умовах квартирного вирощування. За рік з однієї рослини можна отримати до 200 смачних запашних плодів, які не поступаються за смаковими якостями "справжнім" бананам.

Описание
Банан Київський карлик - холодостійкий, солодкий, невибагливий

Банан "Київський карлик", прекрасно ростуте і плодоносить в умовах квартирного вирощування. За рік з однієї рослини можна отримати до 150 смачних запашних плодів, які не поступаються за смаковими якостями "справжнім" бананам. Сорт банана кімнатного "Київський карлик" відрізняється високою холодостійкістю і мало пошкоджується хворобами і шкідниками. Зростання рослини банана "Київський карлик" не припиняється навіть при температурі +15 градусів, тоді як інші сорти банана при такій температурі припиняють ріст і в подальшому знижують урожайність.

Плодоносити банан починає на 2-3 рік після посадки коли на ньому виростає 13-17 великих листків. У центрі розетки листя з'являється великий бутон червоно-фіолетового кольору, який, розцвітаючи, поступово опускається вниз. Цвітіння банана дуже тривале й нерівномірне може тривати цілий рік. При цьому верхні плоди дозрівають, а нижні ще зелені. Протягом року на одному банані може зав'язатися до 150 плодів. Банан карликовий не любить протягів. Шкідників і хвороб у банана в наших умовах майже не буває.

Саджанці банана кімнатного Київський карлик - холодостійкий, солодкий, невибагливий Ви можете замовити на сайті магазину ЛітинСад. Ми забезпечимо надійну упаковку (ПКС) і доставимо їх Новою Поштою у будь яке місто України.

Для хорошій приживлюваності саджанців, коренева система повинна зберігатися у вологому середовищі. Для цього кожен горщик упаковують в щільний поліетиленовий мішок. В такій упаковці створюється необхідна вологість внаслідок чого при отриманні посилки досягається 100% приживлюваність

Потім всі саджанці містяться в коробку, де їх щільно тирсою присипають, які виключають будь-які пошкодження при транспортуванні.

Характеристики
Высота саженца: 20-30см.
Маса плода: 100-150г
Сорт: скоростиглий
Упаковка: С1
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.