fbpx

Банан Кавендіш (Dwarf Cavendish) - солодкий, невибагливий, скороплідний

  • Екзотичні рослини
  • Банан
  • Рослини в горшках
  • Банан
Артикул
11876
Очікується на липень
500грн
- +
Рейтинг товара

Банан карликовий Кавендіш (Dwarf Cavendish). Плодоносить при невеликому зростанні в 50см. Збільшивши горщик, можете збільшити його висоту. До землі не вимогливий, але потребує підгодівлях на основі біогумусу (вермисол,гумус тощо).

Описание
Банан Кавендіш (Dwarf Cavendish) - солодкий, невибагливий, скороплідний

Банан карликовий Кавендіш (Dwarf Cavendish). Плодоносить при невеликому зростанні в 50см. Збільшивши горщик, можете збільшити його висоту. До землі не вимогливий, але потребує підгодівлях на основі біогумусу (вермисол,гумус тощо). Банан легко вирощувати в квартирі, він тіньовитривалий, не примхливий, так як по суті банан - це трава. Для активного зростання необхідно забезпечити яскраве розсіяне світло, швидко зростає при температурах +25-30°. Банан плодоносить на 3 рік. Плоди їстівні, солодкі. Поливати в міру підсихання. Взимку рослини споживають дуже мало води,так як сплять. Влітку набагато більше. У літню пору рослина знаходиться на відкритому повітрі, то з настанням прохолодних ночей необхідно заносити в приміщення.

Для хорошій приживлюваності саджанців, коренева система повинна зберігатися у вологому середовищі. Для цього кожен горщик упаковують в щільний поліетиленовий мішок. В такій упаковці створюється необхідна вологість внаслідок чого при отриманні посилки досягається 100% приживлюваність

Потім всі саджанці містяться в коробку, де їх щільно тирсою присипають, які виключають будь-які пошкодження при транспортуванні.

Характеристики
Высота саженца: 20-30см.
Маса плода: 90-160г
Упаковка: С1
Сорт: скоростиглий
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.