fbpx

Малина Лячка - рання

  • Плодові чагарники
  • Малина
Артикул
930
НА ОСІНЬ 2024
135грн
- +
Рейтинг товару
Опис

"Лячка" - сорт малини польської селекції. Цей сорт відрізняється середньою зимостійкістю та стійкістю до хвороб плодових кущів. Кущі "Лячки" добре акліматизовані до українських умов, витримують зимові морози та літні посухи, хоча, при тривалій посусі рекомендується поливати кущі через день для підвищення врожайності.

Перші ягоди з’являються в першій декаді червня і період плодоношення триває 3-4 тижні, залежно від кліматичних умов. Ягоди мають десертний смак, солодкий з легким кислим відтінком. Вони продовгуваті, циліндричної форми, темно-червоного кольору з легким пушком. Ягоди міцні, не мнуться і не пускають сік під час транспортування. Ягоди великі, шкірка  щільна, м’якоть соковита, ароматна. Початок дозрівання припадає на першу декаду червня, плодоношення триває 3-4 тижні залежно від кліматичних умов.

Висота дорослого куща складає до 2 метрів. Рекомендовано висаджувати кущі з інтервалом не менше 0,5 метра між кущами і 2 метра між рядами. 

Сорт малини "Лячка" є відмінним вибором як для особистого саду, так і для промислового вирощування, завдяки своїм високим товарним якостям, стійкості до хвороб та несприятливих умов, а також високій врожайності та транспортабельності.

Характеристики
Висота саджанця
50-80см.
Пакування
Чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
Висока
Стійкість до хвороб
Висока
Сила росту
Сильнорослий
Сорт: ранній
Стиглість: середина червня
Маса плоду: 5 - 10 г
Врожайність: 6кг м/кв
Кущі: слабошиповані
По висоті: 1,7 - 2,0 м
Відгуки (1)
Виталий
25.09.19, 12:23
Ставлю 5 с плюсом, заказал малину, почти сразу перезвонили, девушка очень вежливая, уточнили мой заказ, немножко подкоректировали (ежевики еще мне захотелось) подсказали все интересующие меня вопросы, в тот же день отправили, через пару дней пришло на новую почту. Упаковано все аккуратно, корни хорошие, будем надеятся что все примитса. продавца рекомендую.