fbpx

Виноград дівочий тризагострений «Вічі»

  • Декоративні рослини
  • Плетисті
Немає у наявності
160грн
- +
Рейтинг товару

Виноград дівочий тризагострений Вічі або Партеноціссус трійчастий, Виноград Віче - це декоративна плетиста рослина, яка може стати чудовим помічником у ландшафтному дизайні.

Опис

Цей сорт дівочого винограду, також відомий як Партеноціссус трійчастий, Виноград Вічі або Виноград Віче, є ідеальним вибором для декоративного ландшафтного дизайну. Він швидко зростає та створює густий декоративний покрив з листя. Рослина кріпиться до стін за допомогою присосок і не потребує спеціальної опори. Крім того, вона добре переносить різні дими та гази, а також в деякій мірі захищає навколишнє середовище від пилу та кіптяви.

Ця витка рослина може досягати висоти 20 метрів і має дуже високу швидкість зростання, даючи приріст 1-2 метри за сезон активного росту, за сприятливих умов може давати до 3-4м приросту. Пагони мають зелене забарвлення, а молоді пагони мають пурпурний колір, і восени набувають жовтого, червоного, помаранчевого кольорів, роблячи рослину дуже красивою в цей період.

Листя винограду Віча Робуста трилопатеве, зеленого кольору, і восени також стає пурпуровим. Квітки рослини невеликі і непоказні, цвітуть в червні та липні. Плоди не їстівні і мають синє забарвлення з сизим нальотом, які збираються в грона.

Цей вид винограду рекомендується висаджувати на прикритих сонячних місцях і він не вимогливий до вологості ґрунту. Однак краще не давати ґрунту пересихати. Він також не має особливих вимог до ґрунту. Для інтенсивності та швидкості росту, стимулюють обрізкою розростання бокових пагонів. Виноград Вічі не виділяється зимостійкістю, тому рідко вирощується на територіях, де температура взимку опускається до -20 С.

Рослина стійка до шкідників та хвороб. При неправильному догляді можуть почати загнивати коріння. Їх потрібно видалити, кущ обробити фунгіцидами та переглянути догляд за виноградом. Навіть садівник-початківець зможе посадити і виростити на своїй ділянці цю культуру, прикрасивши з її допомогою альтанку або веранду, прикривши хозблок або сарай, задекорувавши паркан або стіну будинку

Виноград Віча Робуста найбільш підходить для вертикального ландшафтного дизайну, рекомендується висаджувати його біля стін і опор. Ця рослина стане чудовою прикрасою вашої домашньої колекції декоративних рослин.

Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.