fbpx

Лайм Мексиканський

  • Екзотичні рослини
  • Лимон
Бронь на осінь 2023
220грн
- +
Рейтинг товару

Лайм Мексиканський, розмножуємо способом щеплення або живцюванням, висота саджанця 20-30см горшок 0,5.

Опис

Лайм справжній або мексиканський - Mexican lime - це справжній лайм який має дуже кислий смак та виражений характерний запах. Простягає свої коріння ця екзотична рослина з острова Малакка. В природі, в тропічних широтах, представляє собою кущисте дерево висотою до 5м. Але в Україні вирощується лише в кімнатних умовах і не виростає вище 1.5м.

Багаторічне кущисте дерево з гарною динамікою росту, відрізняється густою зеленню, невеликими своєрідними шипами, що надають рослині неповторну декоративність. Подовженим восковим листям чудово гармонують пурпурні бутони. У міру розпускання вони стають білими.

Цікаво що рослина може плодоносити цілий рік. А в плодоношення вступає досить рано, вже на другий рік ви отримаєте перші плоди, які ви можете використовувати в омолоджуючих та тонізуючих напоях, або як спецію у їжу. Лайм придасть доволі незвичайний смак та витонцений цитрусовий аромат вашим стравам.
Як і всі цитрусові сорту, мексиканський лайм вимагає добре дренованих грунтів, досить тепла. Дерево є вічнозеленим. Листя володіють яскраво вираженим ароматом при розтиранні.

Також Лайм чудово реагує на добрива для цитрусових.
Замовляйте справжній Лайм у нашому інтернет-магазині ЛітинСад. Ви отримаєте приємну консультацію, відповідність сорту, дбайливо вирощені та якісно упаковані саджанці за приємною ціною.

Характеристики
Запилення: самоплідний
Час цвітіння: цілий рік
Колір квітки: білий
Маса плоду: 30-40 г
В/Ш куща: 1,0м -1,5м
Вік саджанця: 1-рік
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.