fbpx

Яблуня Ред Топаз 5л

  • Плодові дерева
  • Яблуня
  • Рослини в горшках
  • Плодові дерева (ЗКС)
Артикул
16112-1
Бронь на весну 2024
250грн
200грн
- +
Рейтинг товару

Яблуня сорту Ред Топаз - зимовий сорт чеської селекції зі стійким імунітетом до парші та морозостійкістю до -26 градусів.

 

Плоди мають велику масу, з кремовою м'якоттю, яка має сбалансований кисло-солодкий смак та приємний аромат. Плоди зберігаються до 7 місяців без втрати смакових якостей.

Опис

Яблуня Ред Топаз - це зимовий сорт чеської селекції, який може зберігатися до 7 місяців без втрати споживчих властивостей, що викликає підвищений інтерес до нього.

Дерево середнього росту, висотою від 3 до 5 м. Побіги не товсті, крона округла, має тенденцію до загущення. Рослина швидкоплідна, перший урожай дає на 4-й рік після пересадки на постійне місце. Яблуня плодоносить щороку, середня врожайність одного молодого дерева становить близько 15 кг яблук за сезон.

Плоди мають округло-згладжену форму, масою від 120 до 160 г кожен. Зовнішня шкірка щільна і гладка, з добре вираженими великими підшкірними точками. При дозріванні жовто-зелені яблука набувають розмитого плямисто-смугастого рум'янця червоного кольору, який займає від 30 до 60% поверхні плоду. Кремова м'якоть дрібнозернистої структури цінується за соковитість, стійкий аромат і збалансований кисло-солодкий смак.

Збір дозрівання припадає на кінець вересня - початок жовтня. Потребительська зрілість наступає в листопаді.

Цей сорт має стійкий імунітет до парші та витримує морози до -26 градусів, що робить його особливо цікавим для покупки.

Характеристики
Стиглість: початок жовтня
Маса плоду: 150-200г
Підщепа: ММ106
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.