fbpx

Абрикос Пин Кот

  • Плодові дерева
  • Абрикос
Артикул
1028
Бронь на весну 2024
250грн
- +
Рейтинг товару

Цей сорт відноситься до ранньостиглих фруктів даного виду. Плодоношення стартує в 20-тих числах червня. Сам сорт був виведений у Франції.

Опис

Абрикос Пінкот

Майже кожен любить свіжі абрикоси. Саджанці, представлені в нашій крамниці дозволять в найближчі роки виростити на своїй ділянці свіжі, натуральні, а найголовніше - корисні фрукти, які будуть сприятливо впливати на ваше здоров'я. У нашому онлайн-магазині ви зможете купити саджанці абрикоса Пінкот або будь-якого іншого відповідного сорту.

Перш ніж визначитися з красою фруктів, їх розміром і призначенням (на курагу або для повидла), слід врахувати зимостійкість дерева. В іншому випадку є ризик придбати погано зимують дерева, яким не підійде клімат вашій місцевості. Наприклад, сорт Пінкот добре переносить зиму в більшості регіонів України.

Купити абрикос Пінкот стане вдалим рішенням оскільки дерево не вимагає якихось особливих умов для зростання.

Цей сорт відноситься до ранньостиглих фруктів даного виду. Плодоношення стартує в 20-тих числах червня. Сам сорт був виведений у Франції. Дерево росте міцне з великою кількістю гілок, що дозволяє вирости великій кількості врожаю. Квіти утворюються на торішньому прирості. Кращі запилювачі сорти Tomcot, Red Silver, Spring Blush, Big Red - підвищують врожайність сорти, але не є обов'язковою умовою для висадки в саду. Його друга назва - Copty. У нас ви зможете замовити абрикос Пінкот з доставкою за потрібною адресою. Плоди у даної рослини виглядають привабливо, досить великі і важать по 80 грам, а деякі фрукти досягають 100 грам і більше.

Колір плодів світло-помаранчевий, але більша частина поверхні (близько 60%) покрита рум'яним забарвленням. М'якоть у абрикоса помаранчевого кольору з невеликою кількістю волокон, що дозволяє фрукту бути соковитим. За смаком тут є баланс між кислотністю і солодкістю.

Тому замовити саджанці абрикоса Пінкот буде вдалим рішенням, про яке ви не пошкодуєте.

Перший урожай вам вдасться отримати вже на 3 або 4 рік, завдяки чому цей сорт відноситься до скоростиглих. Урожай добре піддається транспортуванню, і виглядає дуже привабливо, що дозволить його продавати на ринку (якщо ви вирішили посадити сад для торгівлі фруктами).

Серед переваг даного сорту посміємо виділити наступні:

1. Дерева добре переносять зиму в помірно-континентальному кліматі.
2. Крона росте велика, завдяки чому з неї можна отримати хороші врожаї.
3. Плоди великі і красиві, що створює їх високу товарну цінність.
4. Кісточки добре відділяються від м'якоті, що дозволяє з успіхом робити з них варення, джеми і т.п.
5. Вже на 3-4 рік виростає перший урожай.
6. Приємний смак змушує садівників з усієї країни купити абрикос Пінкот.
Замовляйте абрикос Пінкот в нашому магазині і отримаєте саджанці по необхідному адресою або до відділення пошти посилкою. Ми гарантуємо якість і справжність дерев і то що ви придбаєте виключно якісне рослина, яке буде радувати ваші очі своїм весняним цвітом і літніми корисними плодами.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
відмінний
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
висока
Запилення
самоплідний
Сила росту
середньорослий
Сорт: ранній
Стиглість: кінець червня
Маса плоду: 80-120
Підщепа: жердель
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (1)
Надія
13.11.19, 11:33
Дякую за швидке опрацювання та відпраку замовлення.