fbpx

Ялина голуба Глаука (Picea pungens Glauca)

  • Декоративні рослини
  • Хвойні
Під замовлення
1 950грн
- +
Рейтинг товару

Знайомтеся з Ялиною Блакитною – Королевою Ваших Садів!

Опис

В світі рослин, Ялина Блакитна вважається справжньою королевою. Цей чарівний сорт Глаука вирізняється своєю неперевершеною красою та неймовірною популярністю. Це декоративне хвойне дерево має унікальну блакитну хвою, яка привертає погляди кожного, хто минає поруч.

Ялина Блакитна – це не просто рослина, це справжнє мистецтво природи. Вона повільно зростає, формуючи густу та красиву пірамідальну крону. Її гілки ростуть горизонтально, створюючи ідеальну форму, яку можна побачити у ландшафтних дизайнах по всьому світу.

Ялина Блакитна може виростати до 20 метрів у висоту, з колосальним діаметром крони до 6 метрів. Щорічний приріст досягає 15 см, а тривалість життя цієї рослини може сягати до 400 років. Це означає, що вона може стати вірним спільником на вашій землі на протязі багатьох поколінь.

Що робить Ялину Блакитну ще більш чарівною, це її хвоя. Вона жорстка, довжиною 2-3 см, і має товстий восковий наліт, який надає їй цей неперевершений блакитний відтінок. З роками дерево стає ще більш сріблясто-блакитним, завойовуючи серця садівників і ландшафтних архітекторів.

Шишки Ялини Блакитної – це окраса самої рослини. Вони циліндричні, і їхнє забарвлення змінюється від світло-зеленого до коричнево-бурого. Шишки досягають довжини від 6 до 15 см, створюючи додатковий елемент ваших садових композицій.

Щоб ваша Ялина Блакитна росла щасливо, обирайте сонячні місця та родючі грунти. Вона не соромиться морозів і посухи, ідеально впорається з міськими умовами, створюючи чудовий зелений оазис у вашому житті.

Зараз саме час зробити ваш сад особливим з допомогою Ялини Блакитної від ЛітинСад. Замовте її прямо зараз та створіть неймовірну атмосферу краси та спокою в своєму саду!

Характеристики
Морозостійкість: -40 °C
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.