fbpx

Суданська трава 1кг (сіно, зелений корм, випас)

  • Насіння
Артикул
nm-02
В наличии

Суданська трава – високоврожайна, багатоукісна трава. Її вирощують як у чистих посівах, так і в сумішках з бобовими (вика, горох, люпин), кукурудзою й соняшником у польових і кормових сівозмінах.

Описание
Суданська трава 1кг (сіно, зелений корм, випас)

Надзвичайно цінна в системі зеленого конвеєра за сівби в декілька строків. Використовується також для створення однорічних пасовищ, які витримують три-чотири випасання.

Урожай зеленої маси сягає 60-80 т/га, сіна – 10-12 т/га. За поживністю зелена маса суданки посідає одне з перших місць: в 1 кг міститься 0,22 к. о. та 20 г перетравного протеїну.

Історія:  Походить з Африки. В Україні поширена з 1910-х pоків — у Степу, Лісостепу та на Кубані.

Використовується:  Використовується також для створення однорічних пасовищ, які витримують три-чотири випасання.

Стебло:  Стебло – добре облистяне, висотою до 150-350 см. Листки:  Листки лінійні, крупні. Коренева система:  Коренева система потужна, складається з вузлових коренів, дуже розгалужена, проникає в углиб на 3 м і більше. Суцвіття:  Суцвіття – розлога волоть. Насіння:  Плівчасте, велике, овальнщ-еліптичне, темно-коричневе. Маса 1000 насінин 12-16 г. Колос:  Колоски – одноквіткові двох типів: двостатеві та одностатеві. Плоди:  Плід – плівчаста зернівка. Розмножується:  Насінням. Сходи:  сходи не переносять приморозків мінус 30С.

Суданська трава 1кг (сіно, зелений корм, випас)

Біологічні особливості:  Суданська трава – теплолюбна рослина. Проростання насіння відбувається за температури ґрунту 9-100С, сходи не переносять приморозків мінус 30С. Суданська трава вимоглива до вологи впродовж всієї вегетації. Не витримує затоплення. Суданська трава належить до рослин короткого світлового дня. Вегетаційний період 60-90 днів. добре росте на різних типах ґрунтів: суглинкових, глинистих, супіщаних, осушених торфовищах.

Проростає:  Проростання насіння відбувається за температури ґрунту 9-100С. сходи не переносять приморозків мінус 30С.

Характеристики
Теги: трава на сіно, сінаж, трава на зелений корм
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.