fbpx

Слива Рубі Кранч

  • Плодові дерева
  • Слива
Артикул
13065
Бронь на весну 2024
200грн
- +
Рейтинг товара

Слива Рубі Кранч (Ruby Crunch) - новий великоплідний пізній сорт диплоїдної сливи селекції США. Дозрівання врожаю в кінці вересня. В умовах Запорізької обл. з 15-20 вересня. Плоди залишаються на дереві практично до кінця жовтня.

Описание

Слива Рубі Кранч (Ruby Crunch) - новий великоплідний пізній сорт диплоїдної сливи селекції США. Дозрівання врожаю в кінці вересня. В умовах Запорізької обл. з 15-20 вересня. Плоди залишаються на дереві практично до кінця жовтня. Перекладається як "Рубіновий хрусткий".

Плоди дуже великі, масою 70-90 г, окремі до 150 г, правильної кулястої форми, рубіново-червоного кольору, покриті сизим пруіновим нальотом. Мають яскраву і дуже помітну забарвлення, що на тлі крупності плодів створює додаткове враження. Дерева ошатні. На дереві добре закріплені і не обсипаються. Плоди зберігаються до Нового року в звичайних умовах.
Характеристики дуже схожі з відомим сортом Анжеліна.

М'якоть червоного кольору, дуже соковита, солодка, з мінімальним вмістом кислоти і підвищеної солодкістю. Десертна. Плоди транспортабельні, ринкового призначення.

Дерева середньорослі, потужні, компактні, добре завантажені урожаєм, невибагливі у вирощуванні і практично не уражаються хворобами, на рівні аличі. Дерева за будовою і паросткам як у аличі. Хороша облиственность дерев, енергійний зростання. Зимостійкість висока, можна вирощувати практично по всіх регіонах України. Дуже цінний сорт ринкового призначення з дуже великими красивими плодами, невибагливістю в вирощуванні.

Характеристики
Сорт: Поздний
Спелость: Конец сентября
Маса плода: 100-150 г
Подвой: алича
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.