fbpx

Абрикос Карминго Фардао

  • Плодові дерева
  • Абрикос
Артикул
13039
Бронь на весну 2024
250грн
- +
Рейтинг товара

Абрикос Фардао - сорт французької селекції, пізнього строку дозрівання. Сорт самоплодовий, запилювачі не потрібні, зав'язь плодів дуже хороша, врожаї постійні. Тому посадка запилювачів не потрібна.

Описание

Абрикос Фардао - сорт французької селекції, пізнього строку дозрівання. Сорт самоплодовий, запилювачі не потрібні, зав'язь плодів дуже хороша, врожаї постійні. Тому посадка запилювачів не потрібна. Варто відзначити, що запилювачі лише підвищують врожайність на 10-20%, що помітно тільки в промисловому саду. На дачній ділянці, в аматорському саду різниці не буде.

Дерева сильнорослі, скороплідні, дуже врожайні, не особливо потребують догляду. З хорошою зимостійкістю для вирощування в більшості регіонах України.

Плід: середнього розміру, масою близько 60г, дуже солодкі, щільні, соковиті, кісточка відмінно відділяється від м'якоті. Форма подовжено-конічна, злегка загострені до вершини, вираженим швом, привабливою яскраво-оранжевого забарвлення з не сильно вираженим точковим червоним рум'янцем. М'якоть щільної консистенції, помаранчева, дуже соковита, хрящувата і повністю м'яка при дозріванні. Смакові якості високі, смак практично повністю солодкий, з невеликим вмістом кислоти, дуже ароматні. Плоди добре тримаються на дереві після дозрівання. Набирають забарвлення за 3 тижні до дозрівання.

Сорт ринковий, промислового призначення, плоди будуть товарні і транспортабельні.

Термін дозрівання: знімна зрілість плодів з третьої декади серпня.

Стійкість до хвороб: Морозостійкість висока. Стійкий до основних захворювань.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
дуже солодкий
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
вище середнього
Запилювачі
самоплідний
Сорт: Поздний
Спелость: Середина сентября
Маса плода: 60-100 г
Подвой: жардель
Возраст саженца: Двухлетний
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.