fbpx

Полуниця Фінелла (20 шт) - пізній

  • Полуниця
Артикул
13272
Бронь на весну 2024
200грн
- +
Рейтинг товару

Плоди можуть досягати маси в 50-60 грам. За відгуками дачників, м'якоть на смак дуже солодка, але має додаткову нотку ананаса або ківі, кому як здається. із-за цієї десертної особливості плоди нерідко використовують для приготування десертів та прохолодних літніх напоїв.

Опис

Суниця Фенелла має потужні кущі, розлогі. Листя спрямована вертикально, окрас її ніжно-зелений, з характерним блиском. Квітконоси міцні, потужні, розташовуються вище рівня основної листя. У зв'язку з чим у садівників не виникає проблем в зборі врожаю. При правильному догляді висота чагарників полуниці може досягати 70 см.
Плоди полуниці Фінелла (Фіона) має яскраво-оранжевого кольору, конічної форми з тупим кінцем. В процесі дозрівання яскравість плодів стає відчутнішою. При довжині до 6 см. Плоди можуть досягати маси в 50-60 грам. За відгуками дачників, м'якоть на смак дуже солодка, але має додаткову нотку ананаса або ківі, кому як здається. із-за цієї десертної особливості плоди нерідко використовують для приготування десертів та прохолодних літніх напоїв. Дегустаційна оцінка полуниці сорту Фінелла дорівнює 4,9 з 5 можливих.

Характеристики
Маса ягоди: 50-60 г
Стиглість: початок липня
Кущі: Потужний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.