fbpx

Полуниця Елеганс (20 шт) - середній

  • Полуниця
Артикул
13273
Бронь на весну 2024
200грн
- +
Рейтинг товару

Елеганс (Elegance) - один з кращих середньостиглих елітних сортів полуниці англійської селекції. Новітній промисловий сорт для виробництва ягід. Сорт Елеганс можна успішно вирощувати при традиційних технологіях. Має високу врожайність, гарна якість ягоди.

Опис

Елеганс отримав свою назву через яскравого блискучого вигляду ягід оранжево-червоного кольору і витончену рівномірну конічну форму ягоди. Плоди легко збирати, вони не пошкоджуються при зборі і мають хорошу лежання. Сорт полуниці з великими, блискучими, дуже красивими і транспортабельні ягодами. Смакові якості ягоди - високі. Ягоди мають солодкий смак і приємну соковиту м'якоть - вагою до 40 грам.

В умовах Великобританії сорт Елеганс був найбільш урожайним сортом при вирощуванні у відкритому грунті протягом останніх чотирьох років. Збір ягід протягом тривалого періоду, від 4 до 5 тижнів в залежності від погодних умов. В сорт генетично закладена дуже висока витривалість і адаптація до різних умов вирощування, ягода не гниє. Сорт стійкий до захворювань.

Характеристики
Маса ягоди: 30-50 г
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.