fbpx

Азалія Японська Еліт горшок 1л

  • Декоративні рослини
  • Рододендрон
  • Рослини в горшках
  • Рододендрон (ЗКС)
Артикул
17046
Бронь на весну 2024
250грн
- +
Рейтинг товару

Азалія Японська Еліт - цей вічнозелений кущ висотою до 0,9-1,0 м та шириною до 1,0 м має щільну, гілкову, густу та кулястої форми корону. Річний приріст Азалії "Еліт" становить 10 см, а її термін життя може сягати до 30 років.

Опис

Азалія Японська Еліт горшок 1л - кущ досягає висоти від 0,9 до 1,0 м і має густу, гілкову, кулястої форми крону. Щорічний приріст рослини становить близько 10 см. Листя еліптичної форми до 10 см завдовжки, спочатку має шоколадний відтінок, а потім стає темно-зеленим. Набуває бронзового наліту до осені. Рододендрон Японська "Еліт" є вічнозеленим і може жити до 30 років.

Листя рододендрона Еліт елептичної форми і завдовжки до 10 см. Його листя спочатку має шоколадний відтінок, пізніше стає темно-зеленим, а до осені набуває бронзовий наліт. Цвітіння настає в травні. Квіти розміром до 4 см в діаметрі мають відтінки від лавандово-рожевого до яскраво-малинового та мають воронкоподібну форму з хвилястими краями. У кожному суцвітті може бути від 9 до 15 квіток. Рододендрон Еліт має рясне цвітіння, що триває протягом місяця.

Кущ Азалії "Еліт" виглядає чудово як в одиночних, так і в групових посадках. Він чудово гармонує з зеленим газоном, а також виглядає прекрасно поруч із ялицею, туєю та сосною. Крім того, його можна висаджувати разом з рослинами, що стеляться, щоб створити додаткову декоративність. Квіти рододендрона можуть використовуватися для декорування приміщень на зрізку та зберігають свіжість протягом 20 днів у вазі.

 

Надихаюча краса яскравих квітів Азалії Еліт - єдиний спосіб розквітнути вашому саду. Замовляйте саджанці в інтернет-магазині ЛітинСад та насолоджуйтеся цією красою щороку.

Наші саджанці вирощені з любов'ю та доглядом, готові до безпечної доставки в будь-який куточок України. Не пропустіть шанс прикрасити свій сад красивими квітами Азалії Еліт - замовляйте зараз в ЛітинСад!

Характеристики
Період цвітіння: травень-червень
Розмір квітки: 3-4 см
Колір квітки: фіолетово-рожеві
Морозостійкість: висока
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.