fbpx

Абрикос Фарбели

  • Плодові дерева
  • Абрикос
Артикул
13040
Бронь на весну 2024
200грн
- +
Рейтинг товару

Сорт французької селекції, виведений селекціонером Marie France Bois в 1996 році. Популярний промисловий сорт в Європі, зареєстрований торговою маркою Carmingo. Характеризується високою зимостійкістю і стійкістю до хвороб.

Опис

Сорт французької селекції, виведений селекціонером Marie France Bois в 1996 році. Популярний промисловий сорт в Європі, зареєстрований торговою маркою Carmingo. Характеризується високою зимостійкістю і стійкістю до хвороб. Плодоносить на однорічних і багаторічних пагонах.

Саджанці абрикосу фарбан в інтернет-магазине ЛітинСад щеплені на підщепі Жерделі, що забезпечує хорошу врожайність з молодого віку. Підщепа Жерделі (Armeniaca vulgaris) - це підщепу для абрикос, який використовують в промисловому садівництві. Сильнорослий насіннєвий підщепа, який дає великий урожай, невибагливий до грунтів. Дерева на підщепі Жерделі стійкі до посух, завдяки міцній кореневій системі, яка проникає глибоко в грунт, забезпечує високу життєздатність дерева і вітростійкість. Даний підщепу добре підходить для бідних, сухих, легких грунтів. Не рекомендується висаджувати саджанці на підщепі Жерделі на важких глинистих ґрунтах.
Одними з переваг сорту є: постійна стабільно висока врожайність, самоплідність, скороплодность, високе смакове якість плодів, крупноплодность і тривалий термін зберігання плодів без зміни зовнішнього вигляду плодів і втрати смакових характеристик.

Абрикоси великого розміру, а саме 90 - 110 грамів. Абрикоси сорту Farbaly - смачні, Солодкі з ледь відчутною кислинкою, з жовто-помаранчевої соковитою, щільною м'якоттю. Для досягнення високих смакових якостей плодів не варто поспішати зі збором врожаю. Абрикоси сорту "Farbaly" помаранчевого кольору, на 30% з сонячної сторони покриті червоним рум'янцем, опуклою еліптичної форми. Шкірка плодів тонка, гладка, в міру еластична.
Кісточка підлозі відділяється разом із залишками м'якоті.

Термін дозрівання: друга декада - кінець серпня. Товарність і транспортабельність плодів абрикоси Фарбелі висока, термін зберігання - 3 тижні. У жовтні 2019 грецька сільськогосподарська організація "Деметра" опублікувала наукове дослідження, яке було направлено на оцінку змін якості абрикосів сорту Фарбелі під час зберігання в холоді. Після 19 днів зберігання плоди «Farbaly» на 8% втратили вагу, було відзначено незначне збільшення виробництва етилену і зниження жорсткості. При цьому зміни вказували на незначне почервоніння, загальний вміст флавоноїдів незначно збільшилася, тоді як відбулися незначні і неузгоджені зміни загальних каротиноїдів. Ні загнивання, ні розладів не спостерігалось. У висновку дослідження зазначено, що сорт абрикос Фарбелі - це багатообіцяючий сорт абрикос пізнього рядок дозрівання з хорошими якостями і високим потенціалом зберігання. Плоди ідеально підходять для вживання в свіжому вигляді, консервації джемів, компотів, соків і заморожування.

Характеристики
Пакування
Чорна стрейч-плівка
Смак
Солодкий з кислинкою
Зимостійкість
Висока
Стійкість до хвороб
Висока
Запилювачі
Самоплідний
Сорт: пізній
Стиглість: кінець липня
Маса плоду: 90-120г
Підщепа: жардель
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.