fbpx

Ексклюзив! Горобина (Рябіна) чорноплідна горщик 2л

  • Плодові чагарники
  • Рослини в горщиках
  • Горобина
Артикул
202003
Немає у наявності
100грн
- +
Рейтинг товару

Горобина "Черноплодная" - листопадний чагарник, висотою близько 3 м. Корені сягають неглибоко і мають багато дрібних розгалужених корінців. Крона дорослої рослини може досягати 3м в діаметрі. Відрізняється високою декоративністю як плодів, так і листя, особливо красиве осіннє листя чорноплідної горобини, вона грає пурпуровими, червоними і помаранчевими фарбами. Квітки "черноплодки" яскраво-білі, запашні, зібрані в щитковидні суцвіття по 20 і більше квіток. У період плодоношення на соковитою зеленому листі в «парасольки» збираються великі чорні ягоди з сизим нальотом. Ягоди чорноплідної горобини соковиті, круглі, як горошина, розміром з неї ж. Нестиглі ягоди червоні.

Опис

Смак ягід чорноплідної горобини солодкий з терпкою родзинкою. Чорноплідна горобина швидко зростає і плодоносити починає з 3 років. З середини серпня до вересня визрівають її плоди. Чорноплідна горобина використовують для посадки живоплотів, нею зміцнюють яри, можна садити в рядових посадках, а й поодинокі екземпляри в садах добре виглядають.

Користь плодів горобини для людського організму Ягоди горобини незвичайної корисні. Але, використовувати їх необхідно з розумом. З давніх часів горобину застосовували в народній медицині і косметології. Так, її ягоди багаті на вміст вітамінів різних груп (Р, В, С та ін), мікроелементів, кислот, харчових волокон, флавоноїдів.

Настої і мазі з горобини використовують як ранозагоювальний і антисептичний засіб. Гарні також чаї при діабеті, ожирінні, запальних і простудних захворювань. Можуть скласти профілактикою ракових захворювань. Ягоди допомагають організму відновлюватися після тривалих захворювань, покращують обмін речовин і добре впливають на судини. Маски з ягід малини сприяють підвищенню еластичності шкіри і омолодження.

Цікаві факти про горобину.

У слов'янській міфології горобина виступає символом і оберегом. Її садили біля вікон будинку, для захисту. Навіть зараз викорчовувати горобину з саду вважається поганою прикметою. З її гілочок робили натільні хрестики та обереги в будинок.

Її давали воїнам і мандрівникам в дорогу. А, в взуття нареченого і нареченої ставили по листку горобини, з метою захисту сімейного життя від пристріту. Ми говоримо на горобину ягоди, але ботаніки стверджують, що це яблука, згідно з класифікацією науки. Вона, до речі служить природним барвником для тканини, а горобинова настоянка вважається одним з найпопулярніших народних напоїв. Самі ягоди ця ціла народна аптечка, ефективність якої перевірена часом.

Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.